SUCCÉSPORTEN!

Vi ordnar spel över hela landet. Ring centralbokningen för mer info 08-21 85 05

Boka och/eller Kontakta oss:

Det finns nästan inga begränsningar på vad man kan hitta på med bollarna, men vanligaste aktiviteterna är fotbollsturnering. Vad just ni vill göra bestämmer ni i förväg eller på plats i samråd med instruktören. Här kontaktar du oss för bokning eller andra frågor.

Behöver ni ljudanläggning? Vi fixar det också!!

Missa inte Archertag-Erbjudandet, klicka här!!!

Cirkapris enligt ordinarie prislista* 390:- per person. Minsta debitering 10 personer.
(Lokala variationer förekommer, 390:-pp är nationellt riktpris)

*Lokala prisvariationer förekommer

Telefonnummer till centralbokningen

08-218505

E-post till huvudkontoret

Bokning:
boka@bubbleball.se

Frågor och övrigt:
info@bubbleball.se

Kontakter regionskontor

Stockholm / Uppsala / Västerås / Enköping / Mälardalen
Andreas Dybedahl,
mejl: andreas@bubbleball.se
mobil: 0707-616952

Göteborg / Halmstad
Niklas Luthin
Mejl: Niklas@bubbleball.se
Tel: 0708-171 260

Helsingborg / Malmö 
Magnus Pettersson
Mejl: Magnus@bubbleball.se
Tel: 0418-72262

Örebro / Lindesberg
Björn Persson
070-6543737
Mejl: orebro@bubbleball.se

Karlstad / Vänernområdet
Eddie
0700-050345
Mejl: karlstad@bubbleball.se

Östersund
Erica Jonemar
Mejl: nojesbruket@bubbleball.se

Blekinge
Johan Holmqvist
blekinge@bubbleball.se
0723-080838

Norrköping
Patricio Boiardt
patricio@bubbleball.se
0739-395100

Umeå / Balfors
Andreas Lind
balforsevent@bubbleball.se

Gävle
Jens Lidberg
Jens@bubbleball.se

Kalmar/Emmaboda
Thomas Herbertsson
thomas@bubbleball.se