SUCCÉSPORTEN!

Vi ordnar spel över hela landet. Ring centralbokningen för mer info 08-21 85 05

Boka och/eller Kontakta oss:

Cirkapris för de enskilda grenarna Bubbleballs, Archertag eller Kofotboll:

*Ordinarie prislista* 390 kr per person. Upp till två timmars spel, Minsta debitering 10 personer.

*Endast en timme 345 kr per person(Rekommenderas ej. Är gruppen sena till start blir det lätt för lite speltid. Vårt mål är att alla ska vara nöjda och känna att de har fått valuta för pengarna!)

Missa inte Archertag och eller/kofotboll för halva priset-Erbjudandet, klicka här!!!

*Lokala prisvariationer förekommer

 

boka via mail till info@bubbleball.se

 

eller boka via formuläret nedan:

Kontakta oss

Telefonnummer till centralbokningen

08-218505
sms 072-3425713

E-post till huvudkontoret

Bokning, Frågor och övrigt:
info@bubbleball.se

Kontakter regionskontor

Stockholm / Uppsala / Västerås / Enköping / Mälardalen
Markus Dahlberg
mejl: markus@bubbleball.se
mobil: 072-3425713

Göteborg / Halmstad
Niklas Luthin
Mejl: Niklas@bubbleball.se

Helsingborg / Malmö 
Magnus Pettersson
Mejl: Magnus@bubbleball.se

Örebro / Lindesberg
Björn Persson
orebro@bubbleball.se

Karlstad / Vänernområdet
Eddie
Mejl: karlstad@bubbleball.se

Östersund
Erica Jonemar
nojesbruket@bubbleball.se

Blekinge
Johan Holmqvist
blekinge@bubbleball.se
0723-080838

Norrköping
Michael Strand
norrkoping@bubbleball.se

Umeå / Balfors
Andreas Lind
balforsevent@bubbleball.se

Gävle
Jens Lidberg
Jens@bubbleball.se

Kalmar/Emmaboda
Thomas Herbertsson
thomas@bubbleball.se